Yeni Bir Site İçin Betgram

Betgram, uzun zamandır olmayabilir, ama netlikle online casino sanayisinde iz vazgeçiyor. Kendisini slotların işvereni olarak etiketleyebilir, ancak yalnızca slot oyunlarından çok daha aşırısı vardır. Site, farklı mavi tonları ve arka tasarıda havai fişekleriyle parlak ve renklidir. Ana kısımda, oyunlar Microgaming ve NetEnt tarafından sağlanır, ancak aynı zamanda IGT, Bally, Realistic ve Evolution oyunlarını da sunar. Ayrıca bazı üst sınıf Evolution Gaming canlı satıcı oyunları da dahil olmak üzere bir dizi slot ve masa oyunu da bulunmaktadır.

Reyin Alternatifleri

Rainbow Riches, Wish Up a Jackpot ve Immortal Romance gibi tüm oyunculara uygun bir şey var. Slotlar bir yana, rulet ve blackjack gibi en iyi masa oyunlarına ve birkaç video poker önerisine sahiptir. Ayrıca reel olmayı ve azıcık daha orijinallik istediğiniz canlı satıcılara katılmayı seçebilirsiniz.

Tüm bu oyunları sayesinde Betgram, nitelikli reyin alternatiflerine sahip olduğunu bir defa daha ispatlamaktadır. Değişik tüm özellikleri de siteyi farklı yapan ayrıntılar arasında yer almaktadır.